شامپو گیاهی پروتئین پلاس هسل

موهای ما اغلب در معرض آلودگی های محیطی و آسیب های ناشی از بکارگیری انواع مواد شیمیایی، رنگ، مش، سشوار کشیدن های مداوم با حرارت بالا می باشد. یکی از راههای برطرف کردن تاثیرات این عوامل آسیب رسان استفاده از شامپو گیاهی پروتئین پلاس هسل مناسب برای انواع موها است که با ترکیبات خاص خود قادر به مراقبت ، ترمیم و تقویت موهای شما خواهد بود.

 

مشخصه

وزن
- 1000 میلی لیتر
- 450 میلی لیتر
- 250 میلی لیتر

نوع بسته بندی
بطری

خاصیت

این شامپو با ترکیبات ویژه نظیر پروتئین هیدرولیز شده گندم ، پروویتامین B5 و ترکیبات نرم کننده خود قادر به تقویت ، ترمیم موهای آسیب دیده و استحکام آن خواهد بود. همچنین با رطوبت رسانی عمیق به پوست سر و مو سبب درخشندگی و خوش حالت شدن موها می گردد.

پروتئین هیدرولیزشده گندم

پروتئین هیدرولیزشده گندم حاوی اسیدهای آمینه آلانین، آرژنین، سیستین، گلیسین و ... می باشد. اسیدآمینه سیستین موجود در آن می تواند باندهای دی سولفیدی در کراتین مو بوجود آورده که باعث استحکام، تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده در ساقه مو می گردد. این ترکیبات یک لایه پوشاننده بر روی مو تشکیل داده که باعث حالت پذیری هرچه بیشتر مو و شفافیت و لطافت آن می گردد. این پروتئین به راحتی به مو چسبیده باعث رطوبت رسانی عمیق به مو شده و همچنین باعث افزایش ضخامت مو می گردند. این ترکیبات باعث تغذیه و احیاء مو از پیاز تا انتهای ساقه مو گشته و با تحریک متابولیسم سلولی باعث افزایش رشد و قوام تارهای مو می گردد علاوه براین ها این پروتئین سرشار از ویتامین های گروه E و B می باشد.

پروویتامین B5 (دکسپانتنول)

این ماده یکی از ویتامین های گروه B می باشد که به راحتی به داخل پوست و فولیکول مو نفوذ می کند وچون قدرت پیوند با آب را داشته آب را درون پوست نگه می داردو باعث مرطوب شدن پوست و مو می گردد و همچنین این ماده علاوه بر رطوبت رسانی باعث نوسازی و ترمیم سلولهای پوست و مو می گردد و کمبود آن سبب عدم رشد و خاکستری شدن موها می شود.

ترکیبات نرم کننده

این ترکیبات از خشکی مو جلوگیری نموده و باعث نرم و خوش حالت شدن آن می گردد.

^