شامپو گیاهی کافئین و منتول هسل

درمواردی که ریزش مو به صورت ارثی است و علت آن ژنتیکی می باشد نمی توان کار خاصی برای افراد انجام داد اما در مواردیکه ریزش مو اکتسابی است و به علت اختلالات هورمونی بروز می کند می توان با تنظیم هورمون های مسبب آن مشکل را برطرف نمود. تحقیقات نشان می دهد تماس موضعی کافئین با ریشه موها می تواند با مهار عوامل اصلی ریزش مو یعنی هورمون دی هیدروتستوسترون از ریزش موها جلوگیری کرد.
شامپو کافئین و خنک کننده منتول برای اولین بار در ایران با برند هسل مناسب برای انواع موها حاوی ترکیبات موثر کافئین ،حجم دهنده ، نرم کننده و منتول می باشد که به موها و پوست سر حس لذت بخش خنکی و تازگی می بخشد.

 

مشخصه

وزن
- 1000 میلی لیتر
- 450 میلی لیتر
- 250 میلی لیتر

نوع بسته بندی
بطری

خاصیت

این شامپو با مواد مغذی و ترکیبات مؤثر خود سبب تغذیه پیاز مو ، تقویت رشد مو ، حجم دهی به مو و درخشندگی مو گردیده و همچنین از ریزش آن جلوگیری می نماید. از دیگر مزایای این شامپو وجود منتول می باشد که با ایجاد حس خنکی در پوست سر ، شستشوی لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

کافئین

کافئین موجود در شامپو همراه با تسریع خون رسانی به پوست سر و ریشه ها موادمغذی و انرژی لازم را به آنها رسانده و باعث تقویت ریشه موهای ضعیف و تحریک آنها برای افزایش رشد می شود. همچنین با کنترل هورمون دی هیدروتستوسترون از ریزش مو به سبب اختلالات هورمونی جلوگیری می نماید. از خصوصیات دیگر کافئین حجم دهندگی به موها و تنظیم چربی پوست سر می باشد.

ماده حجم دهنده

این ترکیب موجب افزایش قدرت حجم دهندگی کافئین موجود درشامپو می شود.

منتول

این ترکیب به موها و پوست سر حس لذت بخش خنکی و تازگی می بخشد.

ترکیبات نرم کننده

وجود ماده نرم کننده دراین شامپو موها را لطیف و حالت پذیر می نماید.

^