شامپو گیاهی رزماری و لیمو هسل

این شامپوحاوی عصاره رزماری ، لیمو ، ترکیبات نرم کننده و ماده ای بنام پیروکتون اولامین مناسب برای انواع موها می باشد. این محصول با توجه به خواص ترکیبات خود علاوه بر برطرف نمودن شوره سر از التهاب و خارش پوست سر جلوگیری نموده و سبب تقویت و تحریک رشد مو شده و درنهایت سلامت و شادابی مو را به دنبال خواهد داشت.

 

مشخصه

وزن
-1000 میلی لیتر
-450 میلی لیتر
-250 میلی لیتر

نوع بسته بندی
بطری

خاصیت

این شامپو چربی پوست سر را تنظیم کرده و با خواص آنتی باکتریایی خود ، شوره سر را از بین برده و با تقویت پیاز مو سبب رشد آن می گردد. همینطور وجود ترکیبات نرم کننده در این شامپو سبب نرمی و خوش حالتی موها می شود.

عصاره لیمو

این عصاره علاوه بر دارا بودن ویتامین A و C که موجب تقویت و درخشندگی مو میگردد کاهنده شوره سر نیز میباشد. از ویژگی دیگر آن دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی است که به سبب آن ، از موها در برابر اشعه UV و آلودگی ها محافظت می نماید.

عصاره رزماری

این ترکیب با افزایش خون رسانی به پوست سر، اکسیژن و مواد مغذی لازم را به پیاز مو رسانده و با دارا بودن امگا 6 و انواع انتی اکسیدانها موجب تقویت و حفاظت از مو می گردد همچنین با خواص ضدباکتریایی و قارچی خود شوره سر را برطرف نموده و ازخارش و التهاب پوست سر جلوگیری می نماید.

پیروکتون اولامین

این ترکیب در برطرف کردن شوره سر بسیارموثر می باشد.

ترکیبات نرم کننده

این ترکیبات از خشکی مو جلوگیری نموده و باعث نرم و خوش حالت شدن آن می گردد.

^