شامپو گیاهی زیتون و بادام هسل

کسانی که موهای زبری دارند اغلب سخت ترین مسئولیت را درمقابل موهای خود دارند. این نوع مو بسیار کسل کننده است چون هم مجعد و هم شکننده می باشد. برای داشتن موهایی شاداب و زیبا و جلوگیری از خشک و زبر شدن آنها ، پیشنهاد ما به شما استفاده از شامپو گیاهی زیتون و بادام هسل می باشد. این شامپو با فرمولاسیون ملایم و ترکیبات موثری از قبیل عصاره زیتون ، روغن بادام و پلی کواترنیوم 10 ، مناسب برای موهای خشک تولید گردیده که علاوه بر پاک کنندگی موثر ، موها را نرم و مرطوب می نماید و باعث شادابی و درخشندگی آن می گردد.

 

مشخصه

وزن
-1000 میلی لیتر
-450 میلی لیتر
-250 میلی لیتر

نوع بسته بندی
بطری

خاصیت

این شامپو مخصوص موهای خشک فرموله شده لذا هنگام شستشو نه تنها آنها را خشک و زبر نمی کند بلکه سبب نرم و مرطوب شدن آنها نیز می گردد و درنهایت موهایی شاداب و درخشان برای شما به ارمغان می آورد.

عصاره زیتون

این عصاره غنی از پلی فنل بوده که علاوه بر اثر پاک کنندگی ، نقش تنظیم کننده چربی پوست سر و موها را نیز بر عهده دارد. همچنین به دلیل سرشار بودن از اسید های چرب امگا3 ، امگا6 و ویتامین های گروه B نقش شایانی در کاهش ریزش مو ، رشد و بازسازی موهای آسیب دیده ایفا می نماید. افزون بر این ها عصاره زیتون بعنوان یک آنتی اکسیدان از آسیب دیدن پوست سر جلوگیری کرده و باعث شادابی مو می گردد.

روغن بادام

روغن بادام سرشار از ویتامین های A,B,D واسیدچرب امگا9 می باشد. این ویتامین ها نه تنها از خشکی و شکنندگی موها جلوگیری می کنند بلکه موجب تقویت موهای نازک شده و با تغذیه پیاز مو ، رشد آن ها را تسریع می بخشند. افزون بر این ها روغن بادام حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان و ترکیبات ضدالتهابی است که سبب جلوگیری از فعالیت باکتری ها و قارچ های پوست سر شده و شوره سر را ازبین می برد و در نهایت امگا6 این ترکیب نیز سبب شادابی و درخشندگی موها می گردد.

پلی کواترنیوم 10

موها را حالت پذیر و نرم و لطیف می کند و از ایجاد موخوره در مو جلوگیری بعمل می آورد.

^