شامپو گیاهی 5 کاره انار و روغن هسته انگور هسل

این شامپو که برای اولین بار در ایران با برند هسل مناسب برای موهای رنگ شده فرموله شده حاوی عصاره انار ، ترکیبات تثبیت کننده رنگ , روغن هسته انگور ، فیلتر ضدآفتاب و نرم کننده مناسب برای موهای رنگ شده می باشد که وجود این ترکیبات ، خود سبب منحصر به فرد شدن این محصول می گردد. از ویژگی دیگر این شامپو شویندگی ملایم است در نتیجه علاوه بر اینکه در حین شستشو آسیبی به موها وارد نمی کند بلکه با ترکیبات مغذی خود باعث ترمیم و درخشندگی موها نیز می گردد.

 

 

مشخصه

وزن
- 1000 میلی لیتر
- 450 میلی لیتر
- 250 میلی لیتر

نوع بسته بندی
بطری

خاصیت

این شامپوی 5 کاره با ترکیبات خاص خود مناسب برای موهای رنگ شده فرموله گردیده که علاوه بر تثبیت و پایداری رنگ مو ، حاوی فیلتر ضد آفتاب جهت محافظت از رنگ مو می باشد و نه تنها با مواد مغذی خود سبب ترمیم و رشد مو شده بلکه از ریزش آن جلوگیری کرده و موهایی شاداب و درخشان برای شما به ارمغان آورد.

عصاره انار

این ترکیب بدلیل خاصیت آنتی اکسیدانی و وجود تانن ها از آسیب رساندن رادیکالهای آزاد برفولیکول های سلول مو جلوگیریمی نماید که این خود سبب پایداری و دوام رنگ مو می گردد افزون بر آن، این عصاره بدلیل دارابودن انواع ویتامین های و موادمعدنی نظیر پتاسیم،آهن، در گروه مغذی ترین عصاره ها جهت سلامت و زیبایی موها قرار می گیرد.

روغن هسته انگور

این ترکیب نیز همانند عصاره انار خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و از آسیب رساندن رادیکالهای آزاد بر فولیکول های سلول های مو جلوگیری می نماید که این خود کمک به پایداری و دوام رنگ مو خواهد کرد.این روغن بافت غیر چرب دارد و به راحتی توسط پوست سر جذب شده و موها را نرم و براق می سازد.افزون بر آن این عصاره بدلیل دارا بودن ویتامین E و اسیدلینولئیک و مواد معدنی سبب تقویت و درخشندگی موها خواهد شد

ماده تثبیت کننده رنگ مو

این ماده یک نرم کننده کاتیونی است با منشا گیاهی که باعث محافظت و تثبیت رنگ مو خواهد شد.

بنزوفنون

این ماده فیلتر ضد آفتاب می باشد که موها را در برابر اشعه UV محافظت می نماید.

ترکیبات نرم کننده

این ترکیبات ، موهایی را که در برابر موادشیمیایی ناشی از رنگ و غیره خشک و شکننده شده اند نرم ولطیف می گرداند.

^